Info o projektu, FAQ, reklama...SMS brána, adresář vašich čísel...nově přidané odkazyobchody.cz (návrat na úvod)přidání nového nebo editace existujícího záznamuvyhledávání jmen a dat svátkůnejsledovanější a certifikované obchody a služby

Pro média
Dveře obchodům otevřeny dokořán !

Brno, 24. ledna 2000

Studio areal.cz dnes otevřelo nový projekt na adrese obchody.cz jako službu v oblasti podpory klasického a elektronického obchodování (e-commerce).
Obchody.cz jsou nyní otevřeny. Otevřeny všem obchodům a provozovatelům služeb, které tak získají užitečného marketingového pomocníka. Všechny firmy, které mají klasický ("kamenný") nebo elektronický (virtuální) obchod, se mohou zapsat do katalogového systému zdarma. Stejně tak služby vyhledávání pro zákazníky jsou bezplatné. Čím se liší systém obchody od svých předchůdců? Na rozdíl od jiných služeb na Internetu, se snaží o zmapování celého trhu obchodů a služeb v ČR. Do systému obchody mají otevřené dveře obě skupiny prodejen, tedy jak virtuální, tak reálné. Protože systém podporuje především elektronickou komerci, najdete zde odkazy na certifikované virtuální obchody (Asociací pro elektronickou komerci APEK).

Navíc je projekt obohacen o veřejnou SMS bránu a dále o funkci vyhledávání svátků. Další služby podporující především e-commerce se právě připravují a budou spuštěny do konce února.

Elektronický obchod (electronic commerce, zkráceně e-commerce) je nejrychleji se rozvíjející a komerčně nejúspěšnější využití Internetu. Rozvoj e-obchodů v České republice zažívá v posledních měsících obrovský rozvoj. A ten je dán především snahou klasických obchodů snížit náklady, zvýšit počty zákazníků, rozšířit prodejní dobu na 24 hodin, být nablízku … Důvodem tohoto rozvoje je stále rostoucí počet uživatelů internetu.
A teď už víte, kam zajít, kde se zorientovat na trhu. Zkusíte to také: obchody.cz ?

areal.cz (www.areal.cz) je česká firma, provozující hostingový server v České republice pro více než 150 zákazníků. Zabývá se tvorbou www stránek a multimediálních prezentací. Ke klientům studia patří EuroTel Praha, Procter&Gamble Rakona a další. Studio areal.cz provozuje speciální server zaměřený na novou technologii tvorby www stránek "FLASH" (software FLASH od MACROMEDIA.com) na adrese: www.FLASHzone.cz
Názvy produktů a firem mohou být obchodními značkami jejich vlastníků.

Tiskový kontakt: Josef Dušák, vedoucí projektu obchody.cz
studio areal.cz, Šumavská 31a, 612 00 Brno
Kontakt
tel.: 541 236 312, 541 235 058
fax: 541 235 058
mobil: 603-581611
 

 Menu

 Tisková zpráva 24.1.2000