Info o projektu, FAQ, reklama...SMS brána, adresář vašich čísel...nově přidané odkazyobchody.cz (návrat na úvod)přidání nového nebo editace existujícího záznamuvyhledávání jmen a dat svátkůnejsledovanější a certifikované obchody a služby
 Menu

 

 

Jak přidat nebo editovat Váš záznam na obchody.cz?

Základní zápis je zdarma. Jde nám především o kvalitu informací. Proto nejprve zapíšete firmu, která obchod nebo službu provozuje, potom zapíšete obchod nebo službu a nakonec můžete přidat další kategorie obchodu nebo další obchody stejné firmy. Údaje o firmě jsou pro správce serveru a e-maily nebudou na internetu zveřejněny.

Kromě základního zápisu zdarma doporučujeme využít "Zápis Plus" (přednostní řazení a seznam klíčových slov: značky, názvy, sortiment zboží, skupiny, kategorie, služby). Tato služba navíc je placená (od 1250 Kč/6 měs.) a má v sobě také výhodu zvýraznění a dále přednostní řazení záznamů před záznamy zdarma. Více najdete zde.

Při editaci záznamu budete z důvodů bezpečnosti přenášených dat (hesel, osobních údajů) ve formulářích požádáni o potvrzení bezpečnostního certifikátu obchody.cz. Děkujeme za pochopení.

ZAPSAT NOVÝ ZÁZNAM             EDITOVAT EXISTUJÍCÍ ZÁZNAM